Wigilia strażacka PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Styczeń 2010 11:44

Dnia 20 grudnia 2009 roku   w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagajówku zebrała się brać strażacka, aby podsumować miniony rok. Spotkanie miało uroczysty przedświąteczny charakter.
Swą obecnością spotkanie zaszczycili:
Mirosław Pawlak – Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP w Kielcach;

Więcej…
 
Wesołych Świąt PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Grudzień 2009 17:30

Wszystkim gościom odwiedzającym stronę internetową Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagajówku pragniemy złożyć życzenia wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2010.

... Strażacy z OSP Zagajówek ...

 
11 listopada - Wrocieryż PDF Drukuj Email
Czwartek, 12 Listopad 2009 14:16

Tradycją stało się, iż na zaproszenie ks. Adama Kornalskiego - Kapelana Gminnego OSP 11 listopada do Wrocieryża przybywają wszystkie jednostki OSP ze sztandarami. Obecne są także poczty sztandarowe kombatantów i ludowców.

11 listopada w Polsce obchodzimy Święto Niepodległości, a wrocieryska parafia ma również swoje patronalne święto jako, że patronem jest św. Marcin.
Mszę św. za Ojczyznę koncelebrowało kilku księży, którzy mogli podziwiać ślicznie prezentujące się poczty sztandarowe i kompanię honorową prowadzoną przez Zastępcę Komendanta Gminnego Włodzimierza Bartochę.

Więcej…
 
Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze PDF Drukuj Email
Wtorek, 18 Sierpień 2009 11:22
Najlepsze drużyny pożarnicze z pięciu gmin rywalizowały w sobotę w Pińczowie o miano najlepszych w powiecie pińczowskim oraz nagrody rzeczowe a przede wszystkim puchary ufundowane przez prominentnych polityków.

- Gdy byłem małych chłopcem, to też byłem strażakiem i dlatego przywiozłem dziś do Pińczowa puchar dla najmłodszego uczestnika zawodów – mówił z dumą marszałek Adam Jarubas, który był gościem ceremonii otwarcia pożarniczych igrzysk.
Więcej…
 
Zaproszenie PDF Drukuj Email
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie bryg. mgr inż. Władysław Węgrzynowicz serdecznie zaprasza  na powiatowe zawody sportowo-pożarnicze, które odbędą się w dniu 15 sierpnia 2009 r. o godzinie 9 na Stadionie MOSiR w Pińczowie ul. Pałęki 26.
 
//www.psppinczow.pl//

Niestety tegoroczne powiatowe zawody sportowo-pożarnicze odbędą się bez udziału strażaków z OSP Zagajówek , ale gorąco wszystkich zachęcamy do kibicowania drużyn z Gminy Michałów.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Szukaj w serwisie

Kanał RSS

feed image

Copyright by OSP Zagajówek Wykonanie i administracja: Marcin Panek
Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody autora zabronione!